Kapat
SETA - Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı

SETA - Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı

15 Temmuz Darbe Girişimi Çalışmaları

SETA Vakfı tarafından 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili hazırlanan analiz, perspektif, rapor ve kitap çalışmalarını bu bölümde bulabilirsiniz.

SETA - Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı

15 Temmuz Logo

Önceki Sonraki
Dördüncü Yıldönümü’nde 15 Temmuz Darbe Girişimi

Dördüncü Yıldönümü’nde 15 Temmuz Darbe Girişimi

Etkinlik: Temmuz, 2020

SETA Brüksel 14 Temmuz 2020, Salı Brüksel saati 21.00’de “Dördüncü Yıldönümü’nde 15 Temmuz Darbe Girişimi” başlıklı bir web paneli düzenliyor. Web panel Türkiye Cumhuriyeti Brüksel Büyükelçiliği ile ortaklaşa organize edilmekte ve online olarak gerçekleşecektir. Etkinlik sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Panel konuşmacıları 2016 yılında Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından düzenlenen darbe girişimi ve darbe girişimi sonrası gelişmelere odaklanacaklar. Panelistler ayrıca Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) küresel ağı ve tehlikesini tartışacaklar.

Panelin açılış konuşması Türkiye Cumhuriyeti Brüksel Büyükelçisi Dr. Hasan Ulusoy tarafından yapılacaktır. SETA Brüksel Koordinatörü Enes Bayraklı web panelin moderatörlüğünü üstlenirken, panelistler arasında avukat Robert Amsterdam, İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim üyesi Atilla Yayla, Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli asker ve akademisyen Yusuf Alabarda ve SETA Strateji Araştırmaları Direktörü olan Hasan Basri Yalçın yer alacaklardır.

Tarih: 14/7/2020

Saat: 22:00 : 23:55

Moderatör:

Enes Bayraklı, SETA Brüksel Koordinatörü

Açılış Konuşmacısı:

Dr. Hasan Ulusoy, Türkiye Cumhuriyeti Brüksel Büyükelçisi

Konuşmacılar:

Robert Amsterdam, Avukat
Atilla Yayla, İstanbul Medipol Üniversitesi
Yusuf Alabarda, Emekli Asker ve Akademisyen
Hasan Basri Yalçın, SETA Strateji Araştırmaları Direktörü
VİDEO için tıklayınız